قوانین و شرایط آرسئو

* بند های  زیر صرفا جهت آشنایی شما با شرایط کاری آرسئو بوده و قبل از هر گونه ثبت سفارش و یا پرداخت هزینه باید توسط شما به صورت کامل و دقیق مطالعه گردد :

1 – هزینه ی اعلام شده از سوی واحد آنالیز به صورت دقیق محاسبه میشود و به صورت کامل قبل از شروع پروژه از مشتری دریافت میگردد بنابر این درخواست تخفیف و یا تقسیط نفرمایید به این دلیل که هزینه دریافتی برای:

سئو و بهینه سازی داخلی و بیرونی

آنالبز وب سایت

آنالیز کلمات کلیدی

سئو قالب شما

سئو مدیریت محتوای شما

سئو ساختار سایت

لینک بیلدینگ

شبکه های اجتماعی

ایمیل مارکتینگ

تغيير ساختار  Layout

رفع لينکهاي معيوب و مشکلات  کدنویسی سایت

بهينه سازي تصاوير و حجم وب سايت

Site Map

Webmasters

 Google Analytics

افزایش ترافیک سایت

دریافت لینک های طبیعی

افزایش ترافیک سایت با روشهای پایدار و هدفمند

افزایش رتبه سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو

کاهش رتبه الکسا

2 – وجه پرداختی توسط شما تحت هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد به دلایل ذکر شده در بالا.

3 – پشتیبانی آرسئو از تاریخ صدور فاکتور به مدت ۲ ماه رایگان بوده و در صورتی که بعد از بازه ی زمانی تعیین شده نیاز به دریافت پشتیبانی داشتید باید آنرا  تمدید کنید ( این بند شامل تمامی خدماتی است که از جانب آرسئو ارائه میگردد ) .

4 – کپی رایت یا  لینک آرسئو  باید تا زمانی که از سرویس های ما استفاده می کنید در قسمت Footer سایت شما نمایش داده شود. ( در صورت حذف کپی رایت و یا لینک ما ، پشتیبانی از شما قطع خواهد شد).

5- پیاده سازی سئو و بهینه سازی بر روی سایت شما تنها با در اختیار قرار دادن اطلاعات { هاست + مدیریت سایت و اطلاعات گوگل وبمستر ) امکان پذیر است در صورتی که نمیتوانید این اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید یا خدمات دهنده ی شما از ارائه ی این اطلاعات به شما خودداری میکند ( مانند سایت های شارژ ) از هرگونه ثبت سفارش و یا پرداخت هزینه جدا  خودداری فرمایید.

6- سئو و بهینه سازی که سایت آرسئو ارائه می دهد در یک پرسه زمانی 15 الی 45 روزه صورت می گیرد.

7- افت سایت اگر به دلیل عدم استفاده از آموزش های کارشناسان صورت بگیرد سایت آرسئو هیچ مسئولیتی ندارد و بر عهده خود شما خواهد بود.

شاد و موفق باشید

مرتبط: