سئو چیست؟

خدمات سئو چیست؟ این سوال خیلی بازدیدکنندگان و افراد است قبل از هر چیز:آیا می دانید که 85 درصد مردم در هنگام جستجو فقط به 10 نتیجه اول رجوع  خواهند کرد در حقیقت 85 درصد بازدیدگنندگان واقعی یک وب سایت را موتورهای جستجو  تامین می کنندو اگر وب سایت شما بهینه سازی وس ئو نشود این تعداد را به راحتی  از دست خواهید داد.

خدمات سئو,سئو و بهینه سازی ارزان,سئو,ترفند سئو,سئو تضمینی

خدمات سئو,سئو و بهینه سازی ارزان,سئو,ترفند سئو,سئو تضمینی

تاریخچه سئو علم سئو و بهینه سازی سایت در اواسط دهه 1990 توسط وب مسترها و مدیران سایت های بزرگ شروع شد. در ابتدا همه وب مسترها می بایست تمام صفحات خود را برای آمدن خزنده ها به سایت آنها ثبت می کردند تا در نهایت صفحات آنها در نتایج جستجو به نمایش گذاشته می شد. امروزه با رشد اینترنت فروش خدمات اینترنتی هم افزایش یافته است.

سئو چیست؟سئو وبهینه‌سازی وب سایت برای موتور جستجو به اختصار SEO‎ که در فارسی به آن سئو گفته می‌شود عملیاتی است که برای بهبود دید یک وب‌گاه یا یک صفحه وب در صفحه نتایج موتورهای جستجو که می‌تواند طبیعی و یا الگوریتمی باشد،

می‌گویند مجموعه ای از ترفند سئو را نیز شامل می شود. این یکی از روش‌های بازاریابی موتور جستجو است. به صورت کلی وب‌گاه‌هایی که دارای بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج موتورهای جستجو باشند، بازدید کننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آورند.

فرقی نمی‌کند که سایت شما چه موضوعی دارد و در چه زمینه‏ ای فعالیت می ‏کنید، برای کسب درآمد و محبوبیت باید سایت‏ تان بیننده داشته باشد. تعداد بینندگان یک سایت، برگ برنده آن برای کسب موفقیت در دنیای وب است. سایتی که بیننده ندارد، مرگی آنلاین را تجربه می‌کند و چه بسیارند سایت‌هایی که هر روزه از چرخه زندگی در وب خارج می‌شوند.
سئو تضمینی یا همان بهینه سازی سایت امروزه به یک علم تبدیل شده است. یکی از مهم ترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجوگر اینترنت در رنکینگ بالا می باشد.
اگر سایت شما در موتورهای جستجوی اینترنت جز رتبه های بالا نباشد کاربران قادر به شناسایی سایت شما نبوده و شما دیده نخواهید شد، در نتیجه نمی توانند از خدمات شما استفاده کنند. آ
یا می خواهید سایت شما در صفحه اول و بالاترین رتبه های نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو قرار بگیرد و اگر می خواهید ازخدمات سئو و بهینه سازی ارزان بهره مند شوید همین حالا از طریق فرم تماس با برای ارتباط با کارشناس سئو ما اقدام کنید.

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.