آموزش سئو:راز سئو پیوستگی در سایت شما

آموزش سئو:راز سئو پیوستگی در سایت شما

آموزش سئو:راز سئو پیوستگی در سایت شما

یکی از روش های خوبی که می تواند سایت شما را در دسترس ربات ها قرار دهد،پیوستگی سایت شماست.اگر ربات های موتورهای جستو جو به صفحه ی خاصی از سایت شما برسند شما باید مطمئن باشیدکه آن ها سایر صفحات سایت شما را هم پیدا خواهند کرد.

شما به راحتی می توانید با داشتن یک مسیر از نمایش این پیوستگی را ایجاد کنید با چیزی که ما به آن ناوبری خرده نان می گوییم.شما می توانید پلاگین Breadcrumb NavXT (ناوبری خرده نان) برای انجام آن دانلود کنید.

یکی از روش های عالی دیگر،برای پیوستگی در سایت نمایش پست های مرتبط در آخر هر پست است. این امر نه تنها باعث بهبود سئو می شود نرخ گزافه گویی را نیز کاهش می دهد زیرا کاربران شما می توانند چیزهای مرتبط را بیابند.

پایین بودن نرخ گزافه گویی باعث درآمد بیشتر از تبلیغ استثنایی می شود. ما آموزش هایی را در این خصوص داریم که دوتا از روش هایی که به “نمایش مطالب مرتبط با پست” کمک می کند،در این مقاله شرح داده شده است.

یکی از روش ها به کمک پلاگین و دیگری به وسیله ی یک قطعه کد php قابل اجراست.که می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کنید.با ایجاد پیوستگی در سایت ربات های بخش های بیشتری از سایت شما را کاوش کرده و قطعا همه ی آن ها در موتورهای جست و جو نمایه سازی می شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.